sestdiena, 2011. gada 15. oktobris

Reciklētās somiņas,

kas  tapa vasarā , bet agrāk tā pa īstam  nevarēju rakstīt , jo tās tapa vienam pasākumam. Tagad atskaitos. Ideja- somiņa lielajai māsai no mazās māsas vai brāļa apģērba ( džinsu bikses, sarafāns, jaciņa). Manuprāt, mazu bērnu apģērbs ļoti iedvesmo uz pāršūšanu - paņem rokās un redzi-o, šis varētu pārvērsties somā:):)Ja gribat uzdāvināt kādai mazai/lielai princesei kādu no šīm somam, lūdzu, rakstiet man! Pieejama arī šī, par kuru jau agrāk rakstīju:

14 comments:

 1. Man arī ļoti patīk! :) Žēl, ka vairs neesmu maza princese :D Bildes arī ļoti interesantas sanākušas! :)

  AtbildētDzēst
 2. paldies! Jā, Aija, Tu jau pazīsti fotogrāfiju autori:)

  AtbildētDzēst
 3. Bieži skatos Jūsu darinājums, bet somiņas vienkārši ir unikālas. Ja Jūs izveidotu savu bodīti ar šāda veida interesantām lietiņām, tas būtu liels ieguvums daudzām, bet ļoti iespējam, ka Jums jau ir savs pircēju loks.
  Ja cilvēkam ir talants, tad ir!
  Veiksmi turpmāk :)

  AtbildētDzēst
 4. Mīļš paldies, Anta! Skatoties, kā iet citām rokdarbniecēm ar tirgošanu mūsu mazajā tirgū, saprotu, ka nekas īpašs jau nenotiek... kaut arī-cik tad sašūsi ar 2 rokām:) ?

  AtbildētDzēst
 5. Somas ļoti izdevušās - tik romantiskas un dāmīgas! Ideāls risinājums mazo brāļu/māsu mazo apģērbu izmantošanā!

  AtbildētDzēst
 6. Jā,Irēnīt,pilnīgi Tev piekrītu,ka mazu bērnu apģērbs patiess iedvesmo pāršūšanai!Nereti pat humpalīšps paķeru kādu mīlīgu kleitiņu vai srafāniņu,tik kādas interesantas detaļas vien -kabatiņa,izšuvums vai vēk kas cits uzmanību saistošs!

  AtbildētDzēst
 7. ļoti skaistas somiņas - man arī viena Čiepiņas jaciņa lēnām pārtop (mazliet iedvesma pazuda starp citiem darbiem, bet ceru, ka drīz atgriezīsies, lai varu pabeigt :D)

  AtbildētDzēst
 8. Skaistas somas! Man tā pēdējā šķiet vissievišķīgākā un romatiskākā! Skaisti! :)

  AtbildētDzēst