svētdiena, 2011. gada 21. augusts

Paldies

Lainei un visiem, kas piedalījās! Tikšanās bija vienkārši fantastiski izdevusies!  Pie INESES apraksta grūti vēl kaut ko piebilst, vien to, ka šādas tikšanās ir ļoti iedvesmojošas..Laine dzīvo skaistā vietā, interesantu "kaimiņu" ielenkumāKad būs brīvs laiks, ķeršos pie nākamiem  "mukluk-maklakiem":) jeb zeķu čībām...:):)

Un vēlreiz Milzīgs Paldies LAINEI par uzņēmību un viesmīlību! Un Inesei- par braucienu viņas mašīnā!

5 komentāri:

 1. lūdzu, lūdzu, Irēnīt :))) Man jau pat bail domāt, kā es pa tumsu būtu viena pērusies, ja nebūtu Tavas modrās acs, kas redz ceļazīmes :D Man prieks, ka bij kompānija abos virzienos, man prieks, ka bija iespēja atkal satikties (ar citiem - pirmo reizi satikties) - Tev skaistas rukšu bildes.
  Man arī jātiek pie muklukiem, dikti nožēloju, ka tos neuzšuvu...

  AtbildētDzēst
 2. PAldies, Irēn`, ka atbrauci un paldies par dekupāžas nodarbību un ci gun drupu ielenkumā un par skaisto laiku, ko visas kopā piemeditējām! Un paldies arī par jaukajām dāvaniņām! Es vēl nespēju atgūties no šīs foršās satikšanās - tik daudz ko domāt un atcerēties! Un visās malās stāv jūsu aizmirstās mantas! Tā vien liekas, ka esat tikai izgājušas laukā un tūdaļ atgriezīsieties! :D

  AtbildētDzēst
 3. Nu jā, tie radošie jau bieži vien ir arī izklaidīgi:)

  AtbildētDzēst
 4. Jūsu tikšanās izklausās,ka varen jauka bijusi.... Super! Bet vai lūdzu kāda no čaklajām rokdarbniecēm varētu padalīties mukluku darināšanas noslēpumos. Rudens nāk, manai ģimenītei kājas salst un labrptāt tādus uzdarinātu. Izklausās un izskatās gana viegli taisāmi.

  AtbildētDzēst
 5. Man šķiet, ka Laine bija savā blogā reiz ielikusi aprakstu.

  AtbildētDzēst