trešdiena, 2014. gada 12. novembris

Nāc un darbojies!

Sagaidot valsts svētkus, Labdarības veikals “Otrā elpa” aicina piedalīties radošajā darbnīcā un izgatavot sev stikla burkas gaismas lukturīti.
15. novembrī no 12.00 līdz 15.00 Rīgā, Kalnciema ielā 35 (brūnās mājas zālē) un Liepājā, veikalā “Otrā elpa” Graudu ielā 31/33 katram interesentam būs iespēja uztaisīt savu svētku gaismas lukturīti. Ar vienkāršiem, bet radošiem līdzekļiem parastās stikla burciņas pārtaps par skaistām gaismas laternām.
Nākot uz darbnīcu, līdzi ņem savu stikla burciņu, pārējie materiāli būs pieejami uz vietas.

Mēs ar AIJU   palīdzēsim!  Gaidām visus, kas grib skaistu svētku lukturīti, jo ir sācies  garais un pelēkais rudens/ziemas periods, kad kaut kas tāds var noderēt arī ikdienā!

3 komentāri:

 1. Ļoti ceru,ka būs iespēja apskatīties arī šeit,kā gatavot šos lukturīšus. Jo lai kā arī gribētos būt kaut kur klātienē,fiziski tas nav iespējams! :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Ieva, tur pat grūti ielikt kādu paraugu, jo ir tik daudz variantu- te ir daži manējie no kādas nodarbības: http://www.recyclingismypassion.blogspot.com/2013/12/davanu-ideju.html
   un AIJAS paraugi- http://aijaslietas.blogspot.com/2013/11/joprojam-par-maz-gaismas.html

   Par šodienas nodarb'bibu AIJA ieliks Facebookā un ,droši vien, blogā arī. Vienkārši mēģini un izmēģini visu, kas mājās atrodams :)

   Dzēst