trešdiena, 2013. gada 9. janvāris

Pēdējā laikā

ir noticis tik daudz kas, ka esmu :izkritusi" no regulāras rakstīšanas ritma.. Pēc ciemošanās pie mazā Oskara reizēm domāju, ka grūti saprast , kur ir mana īstā dzīve.. Laikam jāpieņem, ka manējā ir kā mozaīka ...
Atgriežoties no Holandes, ātri tapa 3 kaķu brošas-piespraudes (bildes nāks vēlāk), ar kurām mazais Gustavs ar vecākiem dosies uz tematisko kaķu ballīti -viengadnieces dzimšanas dienu :) pašai gaviļniecei vēl tiks tāda maza kaķenīte-

Šodien bija tāda "ekpresnodarbība" par zeķu zvēriem divām jaunkundzēm- astoņgadīgajai Asnatei un trīsgadīgajai Amritai :

Rezultātā gandrīz bez manas palīdzības radās 4 zeķu zivtiņas un viena meitenīte. Jāsaka , ka trīsgadniecei veicās ne sliktāk kā dažam labam skolniekam nodarbības :):)

Vēl pa starpu realizējās viena jauna ideja-plecu sildītāji (pildījumā rīsi vai grūbas) , lai nebūtu garlaicīgi, var taču tiem piešķirt kādu jautrāku formu:
šie ir pirmais variants -no sieviešu zeķēm, tādi slaidāki :):)
Tā kā pleci mēdz būt dažāda platuma :), tad no zeķbiksēm sanāca tādi omulīgi apalīši


Ieliec karstā cepešķrāsnī (izslēgtā) vai mikroviļņu krāsniņā, sakarsē un tad kārtīgi izsildi saspringtos plecu muskuļus..
Vēl jau tapa arī daži citi pāri, bet kas var atcerēties laicīgi  visu nofotografēt...


1 komentārs:

  1. Man tādu sildītāju laikam vajag, jo Muris nenāk mani sildīt :)))))
    Forši darbiņi, meitenes čaklas!

    AtbildētDzēst