sestdiena, 2012. gada 14. janvāris

Jaunā gada iesākums

ir visai labs! Ilgi nevarēju saņemties kaut ko "ieblogot", bet nu, kad visas svētku ballītes pagājušas, jāsāk laboties:)
Daži skati no izstādēm, ko mēs ar Aiju kopīgi aplūkojām Rīgas Mākslas telpā


Pa starpu visam bija "jāreanimē" divas iemīļotas, bet galīgi apdriskātas somas:

Pirmā bija ļoti noplukusi, bet  mīļa somiņa, kas pateicoties jostai-svārkiem tika pie jaunas "kleitas". Otrā- jauka mugursomiņa no Parīzes jau plīsa visos stūros, bet izmērs un fasons tik ērts, ka uzšuvu tai jaunu tērpu no mēbeļauduma gabala. vai jums arī grūti šķirties no vecām, pierastām somām???  :)
Jauši vai nejauši , bet "ieklīdu" divos interesantos blogos par pašdarinātām grāmatām -TE  un TE.
Un rezultātā bija ātri jāuztaisa daži blociņi- no vecām, gandrīz izjukušam grāmatiņām, no dāvanu maisiņiem...
Kā redzat, man uzticīgais asistents arī šogad man palīdz  blogot :)
tad viņa pēkšņi nolēma, ka varētu pieteikties uz vienu blociņu :  (aizsienamā lentīte ir garšīga!)


Nu ja ne, ne, iešu pagulēt papīros:

 Aijas lasītāji varbūt atceras, ka man vakar bija dzimšanas diena. Šoreiz nolēmu sarīkot vienu nenopietnu ballīti saviem draugiem, bet tā kā gribas satikt tik daudzus, nācās meklēt lielāku telpu... varat trīsreiz minēt, kur to atradu:):)   nu, protams, Otrā Elpa ar savām jaukajam dāmām ļāva man izmantot viņu mājīgo grāmatu telpu... divos vārdos- gāja LIELISKI! Spēles,spēles... nekā nopietna... Lai arī biju lūgusi nākt bez puķēm, daži latvieši to tomēr nespēj:):). Te nu var redzēt, ka "veicās" skaistajam strelīcijām, kuras beigās nācās saīsināt un uzlikt uz skapja (kā jau vienmēr...)Tā kā ielūguma rakstīju, ka man vēlams dāvināt vienīgi pogas un tamlīdzīgus niekus maniem hobijiem, tad nu tā arī notika:Otrās Elpas meitenes mani  pārsteidza,uzdāvinot milzu kasti- "Rokdarbnieces/recikletājas sapņu kaste":
 Vārdu sakot, viss bija vienkārši lieliski un PALDIES visiem maniem mīļiem ciemiņiem, kas atrada laiku atnākt un pavadīt kopā ar mani jautru vakaru!

10 comments:

 1. Tev ir burvīgi ciemiņi, lai arī daži nepaklausīgi, bet tomēr Monai arī savs prieciņš no tādiem :)))
  Sirsnīgs sveiciens dzimšanas dienā un milzīgs prieks par dāvanām, no kurām, jācer, mēs redzēsim brīnumainās pārvērtības :)))

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. :) Paldies, Inesīt! es arī ceru uz pārvērtībām!:):)

   Dzēst
 2. sveicieni dzimšanas dienā arī no manis. :)))

  AtbildētDzēst
 3. Sveiciens pagājušajā dzimšanas dienā! Lai pelēkās šūniņas darbojas aktīvi jo aktīvi, piepalīdzot čaklajām rokām visu šo jauniegūto bagātību pārvērst brīnumjaukās lietās, kas priecētu gan sevi, gan apdāvināmos, gan bloga lasītājus!
  Daudz laimes! :)

  AtbildētDzēst
 4. Sveicieni arī no manis! ļoti jaukas rokdarbnieciskas dāvaniņas:)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies ,mīļās meitenes, par apsveikumiem! Centīšos! :):)

   Dzēst
 5. :)Apbrīnoju - Tavu dzīves sparu:) un patiesi milzu sveicieni jau bijušajā dzimšanas dienā..:) Lai daudz reciklējamo ideju.. un spēka cigunam..:) un Lai daudz pozitīvu rakstu, ko mums lasīt:)

  AtbildētDzēst
 6. Svecieni!
  Iesākums gadam labs! - galvenais - priekšā redzami darāmi darbi - jāizmanto lieliskās dāvanas! :)

  AtbildētDzēst