sestdiena, 2011. gada 3. decembris

Čau, Bambino! :):)

Kā jau rakstīju, bijām ciemos- Rūta, es, bariņš zvēriņu iedvesmai.. un viss notika Pārdaugavā burvīgā Montesori dārziņā"Bambino". Lielisks iespaids- skaista koka māja, koka mēbelītes, viss gaišs un ļoti mājīgi! Milzīgs kontrasts ar pēdējo milzu bērnudārza apmeklējumu Ziepniekkalnā... nesaku, ka tas bija slikts, nē, visnotaļ gaišs, skaists, krāsains, bet ...  tāda milzu konveijera iespaids (pirmais!)... esmu visnotaļ par dažām! vecām,pārbaudītām vērtībām mazu bērnu ikdienā.. Ja mazulis aiziet uz dārziņu jau pirms 3 gadu vecuma, šķiet, ka mājīguma sajūta, kas mūs vakar apņēma, varētu viņam tikai nākt par labu... tie nedaudzie bērniņi, ko vakar redzējām, izskatījās visnotaļ mierīgi, apmierināti ar dzīvi un smaidīgi...
Bet mēs kopā ar aktīvu mammu bariņu un dažām bērnudārza darbiniecēm gatavojām cimdu, zeķu zvērus Ziemassvētku dāvanām.. Vai var būt kāda mīļāka dāvana par to, kurā ielikta mammas (bija arī viens tētis!) roku darbs, mīlestība, noziedotas 3-4 stundas  ? (jā, tik gara nodarbība man bija pirmo reizi, bet laiks pagāja nemanot).
Un tā, šajā draudzīgajā pulciņā :radās tādi brīnumi:


 "Nu, nedomājiet neko sliktu, man būs arī ķepiņas!"
 Rozā miega zilonis.
 Vilks un Strīpainais Zaķis.
 Vilks un Sarkanais Zaķis.
No cimda pārpalikumiem dzima haizivs (astes galā atvērums, kur var ielikt kādu saldumu:) )
Rūta tika pie savas Baltās Pelītes:


Meitenes, vai jūsu minkāni neilgojas pēc šāda mīļa rotaļu drauga? :):)

10 comments:

 1. He he - baltā pelīte un rozā zilonis - kolosāli!!! :))

  AtbildētDzēst
 2. :) o, Rūtai sākušās baltās pelītes? :D
  Burvīgi, jauki, iedvesmojoši! Malači bērnu vecāki un audzinātājas! :)

  AtbildētDzēst
 3. rozā zilonis ir superīgs un tas strīpainais ir dikti amizants :)

  AtbildētDzēst
 4. feina kompānija un feini darba rezultāti
  Rozā zilonis vienkārši sapnis :)
  P.S. Mani minkas uz šitādām pelītēm noteikti nepavilktos. Nesen meitiņai bija zīmuļi palikuši pa grīdu izmētājušies un konstatēju ka manam MinkuKaralim saglabājušās agrās jaunības iezīmes dzenāt zīmuļus pa grīdu, bet galvenā fīča ir lai labi grab, tikko zīmulis ir uz tepiķa, tā nav interesanti :D
  Vispār jau viņi man pieauguši, nopietni kaķi :)

  AtbildētDzēst
 5. Liels un sirsnīgs PALDIES Irēnai un Rūtai par iedvesmu un palīdzību dāvanu gatavošanā! Bez jūms mūsu bērņuki netiktu pie tik skaistām dāvanām Ziemassvētkos! Mūsu kolektīvs un dažas mammas tagad ir iekarsušas uz zeķu/cimdu radību radīšanu!
  Žēl, ka nevarēju jums piebiedroties, jo ārsts, zinot manu darbaholiķes dabu, man noteicis "un nekāda braukāšana uz darbu!!" :D :(. Ļoti ceru jūs satikt kādā citā nodarbībā pie mums, "Bambino" vai kur citur. "Bambino" Viktorija (vadītāja)

  AtbildētDzēst
 6. Paldies , Viktorij! Ir tik labi, ka Rīgā ir šādi burvīgi bērnudārzi ar aizrautīgiem darbiniekiem un radošiem vecākiem. Mums arī bija prieks jums palīdzēt.

  AtbildētDzēst
 7. ...un šodien viss turpinājās :)) Šorīt pie cimdu,zeķu zvēru taisīšanas ķērās klāt mammas, kuras nebija vakar..es tajā skaitā ;) Brīnišķīgi pavadīts rīts jaukā kompānijā radot vēl vienu jauku un visnotaļ interesantu kompāniju :))

  AtbildētDzēst
 8. Jā, Irēna, arī es šodien biju darboties ar zeķēm - reizē ar Zani :) Mūsu meitas apmeklē Bambino. Uh, es nebiju domājusi, ka zeķzvēra radīšana var būt TIK darbietilpīga! Tādēļ jo vairāk ceru, ka meitiņai patiks :)

  AtbildētDzēst