svētdiena, 2011. gada 18. septembris

Ballīte pagājusi, lai dzīvo grāmata!

Un tā  - svētki nosvinēti, ciemiņu bija pilna māja (lasi "Otrā Elpa"). visi arī izskatījās apmierināti. Bērnus iepriecinājām ar mazu leļļu teātri (fragments no grāmatas),


pēc tam mazie čakli darbojās darbnīcā, kur varēja izveidot puķīti vai zivtiņu vai krāsot zīmējumus ar grāmatas varoņiem Pa  to laiku pieaugušie iepazinās ar veikalu, varēja iegādāties grāmatu un komplektus ar kādu no 3 grāmatas galvenajiem varoņiem (komplektā ielikts viss, lai pavisam ātri varētu tikt pie sava Dukša/Zaķa/Princeses) . To visu vēl var paspēt arī nākamās nedēļas sākumā .
 Pa starpu mielojāmies ar draugu "uzsauktajiem" un atnestajiem gardumiem. Paldies Otrajai Elpai, Aijai, Jolantai,  Lainei  (piedodiet, ja kādu nenosaucu). Šķiet, ka viss bija ļoti garšīgi, jo nekas īpaši pāri nepalika :)
Bija arī neliela bērnu līdzatvesto darbu izstādīte ar jaukiem zīmējumiem un pašdarinātām rotaļlietām
 Aijas puiku (ar nelielu lielo palīdzību) veidota pils ir vienkārši burvīga.
Nobeigumā visi "brauca" vilcieniņā   (dažiem bija grūti "izkāpt"  :):) )
 Mīļie, PALDIES visiem, kas atnāca un  palīdzēja mums visu to noorganizēt un dalījās ar mums priekā!
Grāmatas izdošanu finansēja biedrība "Humana People to People in Latvia" un Paldies Rūtai Kronbergai kā šī projekta koordinatorei un arī par aktīvu dalību pasākumā !

Lai neskumst tie, kam grāmata nebūs savā grāmatplauktā, drīzumā to varēs lejuplādēt (par brīvu) biedrības veidotajā  blogā (tikko to varēs izdarīt, es došu ziņu!) Un, protams, grāmata būs pieejama ļoti daudzos bērnudārzos un sākumskolās   (ja zināt kādus audzinātājus, skolotājus, kas gribētu darboties ar šo grāmatu, dodiet , lūdzu, ziņu man vai Rūtai - ruta.kronberga@gmail.com
Aija, paldies Tev, ka izturēji visu garo dienu kopā ar mums un palīdzēji! Un paldies Jolantai un Rūtai, kas palīdzēja visu līdz galam sakārtot , kad pagurušie ciemiņi devās mājās.. Un , protams milzīgs PALDIES arī Elīnai un visam Otrās Elpas kolektīvam par atbalstu, garšīgo kliņģeri un par to, ka uzklausāt un palīdzat realizēt  tik daudzas idejas un esat tādi pozitīvi un simpātiski cilvēki!
Un sirsnīgs paldies mūsu fotogrāfei Unai par pasākuma iemūžināšanu un par to, ka nepameta mūs šajā vakarā, kaut arī  tai pašā laikā  ĻOTI vajadzēja būt citā, ne mazāk svarīgā pasākumā (kārtējo reizi "sviestmaizes " likums). Kā jau Aija rakstīja  bija ļoti jauki ieraudzīt dažas "bloglandijas" meitenes! Inese, Tavi kaķi ir pasakaini (uz to man vēl jātiecas:) )Laine, paldies, ka atradi laiku ierasties ar visu ģimeni!
Jā, un gandrīz piemirsās, mums bija arī šāds ciemiņš-


Kopā veikala meitenes bija saskaitījušas ap 50 ciemiņu!


Fotogrāfijas-Una Šneidere .

14 comments:

 1. OOO. Varen smuks baļļuks bijis! Forši, ka bērni izpriecājušies!

  AtbildētDzēst
 2. Paldies, Irēna, ka varam piedalīties un, kā jau rakstīju, bērni šodien skatījās bildes un Rihards teica- e, kuj Ijēna- mūsu djaudzene! :D

  AtbildētDzēst
 3. Mīļi, mīļi!PAldies! Es jutos laimīga, kad mani tik daudzi bērni apkampa un teica-čau, Irēna!

  AtbildētDzēst
 4. Kāds ļoti jauks pasākums šis ir bijis! Ar nepacietību gaidīšu grāmatas digitālo variantu!

  AtbildētDzēst
 5. jā, pasākums bija riktīgi jauks - sākumā gan bija dažas nelabas saķeršanās ar "vietu dalītājiem", jo cilvēku patiešām bija daudz, bet ja to neņem galvā, tad viss pārējais bija lieliski - paldies, ka mūs tā virtuāli paaicināji. Starp citu, atklāju Otrās elpas burvību un nu jau kārojas turp doties vēl un vēl :)))

  AtbildētDzēst
 6. Jā, Otrajā Elpā ir vērts iegriezties, draudzīga un atsaucīga gaisotne un visādi atklājumi gadās...
  Diez kas bija tie vietu dalītāji?

  AtbildētDzēst
 7. Suminājumi Irēnai un grāmatiņai! :)

  AtbildētDzēst
 8. nu cik feins pasākums, kurā atkal nesanāca piedalīties :(
  es tagad domāju, ka varētu grāmatiņu ieteikt Maritas grupiņai apmācībā. parunāšu ar audzinātājām, ko tās saka. grupā ir 4 - 6 gadīgie. tādiem takš der?

  AtbildētDzēst
 9. jā, Madara , ar pieaugušo palīdzību jau kaut ko arī tādi mazie var darīt:)
  paldies, Sistro!

  AtbildētDzēst
 10. Tagad lasu un skatos un kļūst žēl,ka tomēr nesasēdināju savus trīs mīļumus mašīnā un nemēroju ceļu līdz jaukajam pasākumam!Jo izskatās,ka bijis tik jauks un mīļš pasākums!
  Prieks,Irēnīt,ka kopā ar savu komandu, ar patiess vienkaršām, bet mīļām un no sirds veiktām lietām spējat iepriecināt tik daudzas sirdis!:))

  AtbildētDzēst
 11. Paldies, Inese!Jaa, mes visi laikam palikaam ljoti apmierinaati. Nu gan jau buus vel kas jauks naakotne, jaacer..

  AtbildētDzēst
 12. Nudien skaists pasākums bijis...aizrautīgs un sirsnīgs...:) Suminājumi un laba vēlējumi!

  AtbildētDzēst
 13. Labdien, Irēna!
  Esam viens dikti izmisis bērnudārzs, jo.. nekādi nevaram atrast Jūsu grāmatiņu!
  Nakošās nedēļas beigās bērnu vecāki nāks pie mums uz b/d un paši meistaros saviem bērniņiem ZS dāvanas. Un Jūsu grāmatiņa būtu tieši laikā!

  Tāpēc dikti lūdzam Jūsu palīdzību! Ja grāmatiņa vairs nav pieejama, tad noderētu arī elektroniskā versija.

  Ar cieņu,
  Montesori pirmsskola "Attīstības studija "Bambino""

  info@studijabambino.lv
  t.29377557

  Dikti gaidīsim...

  AtbildētDzēst